PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ SOUKROMÍ

 

Toto Prohlášení o ochraně soukromí popisuje postupy ochrany osobních údajů společnosti The Shift Network Czech s.r.o. aplikovaných na všechny webové stránky touto společností vlastněných, provozovaných nebo touto společností zastupovaných (dále v textu souhrně nazývaných "naše stránky").

 

Ochranu vašich soukromých údajů bereme vážně a všechny osobní údaje (emailové adresy i jiné) jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Děláme vše proto, abychom vámi svěřené údaje zabezpečili proti manipulaci, ztrátě, zničení či zásahu nepovolaných osob.

 

Na požádání jsme vám schopni odeslat informace o tom, jaké údaje o vás na našem webu zaznamenáváme. V případě navštívení našich stránek, zaznamenáváme standardním způsobem IP adresu, přidělenou vaším poskytovatelem, www stránku, z které nás navštívíte, jednotlivé navštívené stránky našeho webu a datum a délku vaší návštěvy. Pro odhlášení z těchto záznamů navštivte tuto stránkuDalší osobní údaje typu jména, emailu, kontaktů a dalších zaznamenáváme jen v případě, že nám je poskytnete dobrovolně v rámci registrace na našem webu, nákupu produktů, soutěží či vyplnění formulářů či anket.

 

Sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu, webové analytiky, v rámci anket či pro marketingové účely vždy pouze v přiměřeném rozsahu. 

 

Vaše osobní údaje využíváme k tomu, abychom vás informovali o nabídkách či službách, které poskytujeme, případně k další komunikaci v rámci naší obchodní strategie. Účast na informacích tohoto typu je zcela dobrovolná a nemáte-li zájem o informace tohoto typu, můžete nás kontaktovat a kdykoliv se tak z jejich odběru odhlásit. V případě emailové komunikace tak můžete učinit pomocí tlačítka „Odhlásit se“, které naleznete v patičce každého našeho emailu.

 

Pro usnadnění vaší orientace a pohybu na našich stránkách využíváme ukládání souborů cookies ve vašem prohlížeči. Pro odhlášení z ukládání souborů cookies navštivte tuto stránku

 

Nejsme zodpovědní za ochranu soukromí nebo obsah jiných webových stránek, které mohou být spojeny s touto stránkou či jakoukoliv inzerci třetích stran.

 

Užíváním našich stránek, včetně jakéhokoliv sporu ohledně  soukromí, je předmětem tohoto prohlášení a našich platných Obchodních podmínek. POUŽÍVÁNÍM NAŠICH STRÁNEK VYJADŘUJETE SOUHLAS S POSTUPY STANOVENÝMI V TOMTO PROHLÁŠENÍ A PLATNÝCH OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH.

 

Pokud se rozhodneme změnit naše zásady ochrany osobních údajů, zveřejníme tyto změny v prohlášení umístěném na této webové stránce Ochrana soukromí a na jakýchkoli jiných místech, které považujeme za vhodné, abyste si byli vědomi jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud vůbec, je zveřejňujeme.

 

Vyhrazujeme si právo na změnu tohoto prohlášení kdykoliv, a proto je, prosíme, pravidelně revidujte. Učiníme-li podstatné změny této politiky, vás budeme informovat zde, nebo jinými prostředky, jako je e-mail, dle našeho uvážení.

 

Vaše další používání jakékoli části našich webových stránek po aktualizovaném Prohlášení o ochraně soukromí bude představovat váš souhlas s těmito změnami.

 

Není-li vám cokoliv jasné v tomto prohlášení, praktikách našich stránek, používání našich stránek či máte-li jakékoliv jiné dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese podpora@evolucnipromena.cz

 

Lukáš Janošík
zakladatel a jednatel
The Shift Network Czech s.r.o.
náměstí 14. října 1307/2
Praha 5
150 00
Česká Republika
————————————
IČ: 03586740

Pin It on Pinterest