Pomoz nám proměnit Česko ve zralé srdce Evropy

Žijeme v České Republice.

Pracujeme on-line.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

The Shift Network Czech s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika,

IČ: 03586740

Bankovní spojení:

Fio Banka a.s.

Číslo účtu: 2600702611/2010

IBAN: CZ4220100000002600702611

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

3 + 8 =

PRO KOHO TU JSME A CO DĚLÁME

Evoluční Proměna je tu pro spirituálně probouzející se světoobčany, kteří cítí povolání tvořit lepší svět.

Formou online summitů a kurzů se současnými osvícenci, sdílíme to nejlepší z lidských poznatků o sobě a světě, abychom udávali pozitivní směr vývoji událostí a spolutvořili tak ráj na Zemi. Vše plně v češtině.

Pomáháme tím lidem procitnout do jejich skutečné podstaty, aktivovat tak svůj jedinečný potenciál, konat inspirované činy a prožít vpravdě úspěšný a naplněný život. Příběh, kvůli kterému jsme ZDE.

Evolucni promena

KDO JSME A PROČ TU JSME

Evoluční Proměna .cz byla založena proto, abychom pomáhali česky mluvícího koutku vesmíru transformovat se v probíhající celosvětové proměně tím, že čechům s jazykovou bariérou zpřístupňujeme myšlenky světových, ale i lokálních nejpronikavějších duchů dnešní doby a tedy skutečných lídrů naší doby.

Posilujeme tím rostoucí celoplanetární hnutí lidí, vytvářejících evoluční posun vědomí, který vede k více zdravé a perspektivní společnosti, postavené na principech udržitelnosti, spolupráce, zdraví a prosperity.

Prostřednictvím našich on-line summitů a kurzů jsme posloužili již více než 530.000 lidí z celé planety, kteří se angažují v tomto "upgradu operačního systému" naší společnosti.

Společnost The Shift Network Czech s.r.o zahájila činnost na jaře 2015 a jakožto první mezinárodní licence společnosti The Shift Network Inc. z Kalifornie.

Těží z příležitosti stavět na jejích poznatcích o správném využívání komunikačních technologií k atraktivnímu a fungujícímu šíření této transformace a zároveň jejich kontaktů na světovými osobnosti.

S využitím tohoto knowhow vytváříme v Česku první a unikátní, jen na klik daleko dosažitelnou, komunikační platformu na adrese EvolucniPromena.cz, kde propojumeme ty, skrze které má proudit na svět transformační poznání s těmi, kdo ho hledají.

Jako jeden uzel v obrovské mezinárodní síti však nechceme jen jednosměrně uvádět světové experty do českého prostředí, ale také a možná hlavně, fungovat obousměrně a hrát tak český part v globální evoluční symfonii.

Je tedy naším cílem zaměřit se také na nejlepší české osvícence a pomoci jim doručit jejich dar těm, kdo ho ocení ať už z řad česky nebo anglicky mluvících lidí.

Tímto způsobem šíříme to nejlepší z průkopnického lidského poznání dnešní doby.

KAM PODLE NÁS SMĚŘUJEME

N

Od řetězce pokynů k propojení lidí jejichž posláním je TAKÉ naplňovat společnou vizi

N

Od nemilosrdné konkurence ke SPOLU-TVŮRCŮM, tedy lidem se společným záměrem

N

Od nenasytnosti ke střídmosti

N

Od kapitalismu k osvícenému podnikání

N

Od strachuplného ega k jednotné PODSTATĚ

N

Od národovectví ke světoobčanství

N

Od soupeřících náboženství ve sjednocující spiritualitu

N

Od konzumu ke službě ostatním

N

Od mužské dominance ve vyvážený princip muž-žena

N

Od mužské dominance ve vyvážený princip muž-žena

VEŘÍME, ŽE...

My nejsme lidské bytosti mající duchovní zážitky.

My jsme duchovní bytosti mající lidské zážitky!

Tušíme, že ve svých životech jsme jen zdánlivě odděleni, jako ostrovy na povrchu oceánu, přitom v neviděné hloubce propojeni v jeden ZDROJ.

V tichu a hloubce srdce pak vnímáme toto propojení v naší JEDNOTĚ, a proto rozmanitost oslavujeme jako příležitost obrovského potenciálu.

Věříme, že společně a skrze SPOLUPRÁCI můžeme tvořit doslova ráj na Zemi. Skrze osobní proměnu a inspirované činy každého z nás!

Jsme si vědomi toho, že jsme součástí obrovského a rozšiřující PROMĚNY VĚDOMÍ a jako jednotlivci víme, že už TEĎ máme každý nesmírnou moc dělat skutečné změny.

A právě aktivováním a sdílením toho unikátního, nenapodobitelného daru, který je zakódován v každém z nás, můžeme nejen pomoct sami sobě prožít příběh, kvůli kterému jsme zde, ale být také inspirací a příkladem ostatním lidem okol nás.

Na makro úrovni pak tímto jedniným možným způsobem můžeme pomoci celému lidstvu udělat tolik potřebný další evoluční skok.

A každý se tak podílet svou cestou - autenticky - svým způsobem na vytváření smysluplné a udržitelné budoucnosti pro naše děti.

Když umožníme našemu hlubšímu JÁ, naší PODSTATĚ, prostoupit nás a vyjádřit se, když objevíme a rozvineme svůj unikátní dar, když prohloubíme svou službu ostatním (celku), tehdy budeme žít svůj pravý příběh. Ten příběh, kvůli kterému jsme ve skutečnosti ZDE!

A jedině skrze jeho odvážné a poctivé prožití můžeme každý prožít život, který lze v soudný den nazvat „úspěšným“ a na jeho konci umírat s úsměvem na rtech.

Nech se tedy i Ty vést na cestě svým příběhem světovými mistry, za kterými se doposud cestovalo přes půl planety.

Díky moderním komunikačním technologiím, onomu vznikajícímu nervovému systému planety, dnes můžeš a to z pohodlí svého domova a plně v češtině!

Probuzených lidí na celém světě

Průzkumy Conscious Media udávají, že již více než 200 milionů lidí po celé planetě už prožívá upgrade vědomí na vyší úroveň. Skuteční světoví lídři se shodují v tom, že jsme vstoupili do období "Nové Renesance", kde u probuzených lidí dochází k posunu vědomí od Ega k Podstatě a aktivaci dosud skrytých kapacit.

Lidí z celé planety, které rozvíjíme

Za pouhých 5 let existence tato společnost pozitivně ovlivnila život více než 800tis. lidí z celé planety! A jejich počet každým dnem raketově roste s tím, jak se informace šíří.

Díky Evoluční Proměně mají už i neanglicky mluvící Češi možnost účastnit se tohoto globálního procitnutí!

Špičkových a vyhledávaných lektorů

Postupně uváděných v ČR.

Možná, že i Ty vnímáš to vnitřní volání podílet se na proměně tohoto světa a proto jsi zde a čteš tyto řádky.

Dodej si odvahu žít svůj příběh poctivě a nech se také inspirovat a vést na cestě Tvého příběhu více než 50ti světově vyhledávanými mistry.

ŘEKLI O NÁS…

“Shift Network má můj hlas jako nejlepší společnost na světě, která má skutečně na to, aby změnila náš svět. Jejich úroveň vědomí a integrity je stejně úžasná jako jejich vize obrovské sítě probuzených lidí, kteří se hluboce starají o jejich svět a sebe navzájem, pracuji na věcech, na kterých jim záleží ze všeho nejvíc: spravedlnost, udržitelnost, mír, hojnost a zdraví. Shromážďují nejlepší myslitele naší doby jako sociální architekty budoucnosti. A to přitahuje účastníky, kteří jsou připraveni se učit a konat.”

Anodea Judith

Autorka knižních bestsellerů (např. Velká kniha o čakrách), člen fakulty v The Shift Network

“The Shift Network směle vstoupil na globální scénu jako jeden z nejkreativnějších vizionářských aktivátorů globální transformace. Ve všech sférách své práce shromažďují tito lidé praktické vizionáře zapojené do zrození nové "planetární civilizace". Tato společnost pracuje na úrovni, která je dechberoucí tím, jak na sebe dokáže nabalovat lidi z celého světa, aby se podíleli na jeho pozitivní proměně a mírotvorných projektech. Konečně je zde organizace, která nabízí spirituální intelektuální a rozvojové praktiky a nástroje, pro další dobrodružství lidstva spojené s "aplikovaným vědomím.”

James O’Dea

Mírotvorce, bývalý ředitel Amnesty International ve Washingtonu DC, ředitel Institutu Noetických věd, člen fakulty v The Shift Network

Pin It on Pinterest