Začni TEĎ a TADY

Takže je tohle i Tvoje příležitost dozrát do vyšší verze sebe sama a naplnit ještě v tomto životě PŘÍBĚH, kvůli kterému jsi ZDE?

Možná, že jsi na tom podobně jako já, zažil-a jsi už křižovatky života a vnímáš či tušíš, že náš život provází nějaký...

VYŠŠÍ SMYSL.

Že existuje něco hlubšího, úžasnějšího a mystičtějšího, a když s tím žijeme V SOULADU tak se nám děje přesně to co se nám dít má. Potkáváme ty správné lidi, zažíváme přesně to co zažít máme, náš život se postupně a SMYSLUPLNĚ naplňuje, proplouváme jím šťastni, ve zdraví,  síle a prosperitě…

Určitě už znáš...

ty období života, kdy jde všechno sametově hladce, vše se daří, žije se ti krásně, v úžasu a přátelé si u Tebe podávají dveře...

 

Máš štěstí

říká se... obvykle s příchutí, jako kdyby za to mohl někdo jinej ;oD

A teď představ si, že žiješ v době, kdy se poprvé v historii lidstva, globálně, celoplanetárně a všem dosažitelně děje to, že lidé objevují jednoduché principy a praktiky jak tohoto SOULADU dosáhnout a udržitelně v něm žít po celý zbytek života.

Objevují to, učí se to, vstřebávají to, praktikují to a sdílí to.

A největší sranda je, že tím, jak tomu začínáme všichni dohromady věnovat čím dál větší pozornost, tak je to také čím dál víc prozkoumáváno a podkládáno a dokonce už i vědeckými objevy a poznatky!

Ano.

Pravda je prostě ta, že žiješ v době obrovské metaproměny lidského ducha a společnosti, kdy věda začíná prokazovat a objasňovat mechanismy skryté za starými duchovními moudry a raketově rostoucí množství lidí se o to začíná zajímat a učit se, jak to mohou dostat do života a těžit z toho také!

Navíc si to umocni tím, že současné světové špičky a skuteční lídři dnešní doby z řad profesorů, vědců, duchovních, ale i jiných společenských autorit rozpracovávají tyto poznatky a šíří je...

Co to znamená?

Stává se to tak přijatelnější pro masy a dostupnější. Ale pozor zde to nekončí.

Vynásob si tohle vše boomem informačních a komunikační technologií, který v posledních dekádách zažíváme a který je lidmi samozřejmě využíván i k šíření těchto myšlenek a dojde ti, že se tyhle průlomové myšlenky a transformační informace plošně zpřístupňují po celé planetě, ve všech zemích a rázem chápeš, že tyto technologie mimo jiné akcelerují transformační dopad na celou lidskou společnost.

Jen se rozhlédni. Všimni si co všechno a jak rychle se mění.

Jakmile jsi s tímto faktem jednou obeznámen-a, tak nevěnovat tomu ve svém životě pozornost není nic jiného než...

HŘÍCH nebo HLOUPOST?

Lajzneš si snad strčit hlavu do písku, vytáhnout ji až na smrtelné posteli a propásnout tak svou osudovou příležitost upgadovat se na svou vyšší evoluční úroveň?

 

Vítej v naši EVOLUČNÍ PROMĚNĚ

Ano, doslova.

V dalším probíhajícím celoplanetárním kvantovém skoku ve vývoji lidstva směrem k novému lidskému druhu, založeným na

EVOLUCI našeho VĚDOMÍ!

Otázka tedy nezní jestli, ale JAK této příležitosti mohu využít také já osobně. Jak mám zjistit co MĚ nejvíc omezuje v tom dosáhnout své osobní proměny? 

Jak mohu JÁ dozrát do vyšší, harmoničtější a úspěšnější verze sebe sama? S čím mám začít a jak potom pokračovat?

Na tyto otázky přirozeně není jedna univerzální odpoveď, protože každý jsme jiný a v různých oblastech různě zralí. Omezují nás naše limity a "stíny" v různých oblastech - mentání, emoční, duchovní...

Každého něco jiného.

Dobrá zpráva ale je, že UŽ EXISTUJÍ VYPRACOVANÉ A PROKAZATELNĚ FUNGUJÍCÍ metody jak identifikovat a překonat VEŠKERÁ omezení, se kterými jsme na tento svět každý přišli, či je zde získali.

A nyní jsou prostě dostupné a dosažitelné ÚPLNĚ PRO KAŽDÉHO.

A proto vznikla Evoluční Proměna.

Vytovořil jsem tento prostor, aby v něm mistři svých oborů mohli odhalovat širokou škálu tolik potřebných informací učení a praktik, které umožňují komukoliv dosáhnout vyšší verze sebe sama a integrovat, zažít a manifestovat ji v tomto životě.

Vše plně v českém jazyce!

Já tyto mistry nazývám OSVÍCENCI, protože to skutečně jsou pronikaví duchové dneška, každý s dechberoucím vhledem, kteří s úžasnou lehkostí a moudrým přesahem vnáší světlo do oblastí svého zaměření.

Proč to dělám?

Sám mám v sobě tohle tušení hlubšího smyslu odmalička. Zažil jsem už ve svém životě dlouhé období v absolutním souladu a štěstí, ale také pády úplně dolů, těžké časy a výstupy zpět na výslunní.

Naposledy před pár lety, když našemu malému byly 4 měsíce a ženě diagnostikovali rakovinu...

Bác!

Možná si to dokážeš představit… rutinní kontrola, bezváhání očekáváš dobrý výsledek, hlavně se moc nezdržet, musím ještě stihnout...

a najednou... vážné tváře a odhodlaná slova doktorů!

Nebyla to žádná drobnost… a jak říkám máme dvě malé děti, takže Ti jistě nemusím povídat, že všechno, všecičko se tehdy rázem změnilo.

Tuto i jiné části mého příběhu, který vyústil až sem, můžeš objevit v článku na který je odkaz níže na této stránce, kde jsem se obrazně svléhl úplně do naha a nechávám v něm nahlédnout do všech milníků mého mikrokosmu, mé bubliny, mého životního příběhu.

Nejprve Ti ale chci říct PROČ to všechno dělám:

Jednoduše proto, že jsem se tehdy, když se žena začala uzdravovat, rozhodl začít žít tak, jako bych měl před sebou jen JEDEN ROK ŽIVOTA.

Jeden rok!

Rozhodl jsem se začít dělat jen to co považuju za podstatné. Neztrácet čas se zbytečnostmi. Začít manifestovat svůj dar, s dílet ho co můžu, dokud můžu a žít tak poctivě a odvážně svůj příběh.

Protože to je to jediné, co se nakonec počítá... a já chci umírat s úsměvem na rtech!

 

Máme děti a tak si přeju jejich budoucnost světlejší

Než jak se mi zdá se se to vyvíjí... A všímám si,  že v současné době nikdo žádnou smysluplnou, uvěřitelnou a na pevných základech založenou VIZI kam a proč máme jako lidé směřovat NENABÍZÍ!

Jak jsem ale s údivem zjistil, když jsem hledal inspiraci a možné cesty k uzdravení pro mou ženu, tak taková VIZE ale EXISTUJE!

Přirozená, historií předurčená, smysluplná a posledními průlomovými vědeckými objevy a poznatky

V.Y.J.A.S.N.Ě.N.Á.

A tak se prostě a přirozeně jako každý dobrý rodič chci podílet na tvorbě světlé budoucnosti svých dětí.

AKTIVNĚ.

A Evoluční Proměna je jednoduše MŮJ ZPŮSOB jak zde u nás, v tom krásném, ale nedozrálém a strachuplném srdci Evropy posílit proud pozitivní, tvořivé a uzdravující energie.

Jak vytvářet a vířit mezi lidi reálné příležitosti dozrát zase kousek blíž k naplněnější, šťastnější a harmoničtější a více prosperující verzi nás samých.

Moje žena našla svou cestu k uzdravení a mě tato drsná životní lekce umožnila pochopit, že uzdravení je obrovský dar nejen v tom, že máme opět příležitost žít bez omezení,

ale, že...

je to i sladká odměna za to, že jsme se poučili a PROMĚNILI!

 

Zjisti jak se můžeš proměnit i Ty

Jestli jsi na Evoluční Proměnu narazil-a poprvé tak chápu, že toho zde na Tebe může být najednou trochu moc...

A tak jsem si říkal, že možná oceníš, když zde udělám stránku, na které vypíchnu to nejdůležitější co se zde skrývá a co by Tě určitě nemělo minout, a když to dám do smysluplného a přehledného pořadí.

Proto ZAČNI ZDE.  Tákže chceš-li, zjisti:

Budu moc rád když se pak možná rozhodneš vejít se mnou v kontakt a pošleš mi prostě jen pozdrav, nebo třeba i pár slov o sobě, svém příběhu, svém mikrokosmu.

Celý projekt EvolučníProměna.cz dělám totiž proto, abych se aktivně propojoval s lidmi, se kterými rezonuji v těch nejhlubších a nejzákladnějších rovinách a společně s nimi zrál a žil poctivě příběh, kvůli kterému jsem zde.

A tak jsem Ti vytvořil i příležitost napsat mi co Ty teď vnímáš jako tu největší překážku v plném a šťastném prožívání příběhu, kvůli kterémi jsi zde. Když mi tam opravdu napíšeš, staneš se tím nejen součástí "vývojvého teamu" Evoluční Proměny, protože nám pomůžeš zaměřit se na problémy, které lidi jako jsi ty a já SKUTEČNĚ drží NEJVÍC zpět od zažívání života v jeho absolutní plnosti, ale vytvoříš si tím zároveň i úžasnou příležitost...

Koukni pak na to víc zde.

 

Nejprve mi však dovol se představit

Jmenuju se Lukáš Janošík, narodil jsem se v ´75 v Prostějově, léta už žiju ve Slaném a jestli bych někdy nosil národnostní nálepku tak jedině Čechoslovák. S národnostními ani jinými nálepkami se ale neztotožňuju a smýšlím o sobě, ale i Tobě, jako o bytosti.

V životě jsem totiž dospěl k poznání, které pro mě nejkrásněji vystihla Barbara Marx Hubbard:

My nejsme lidské bytosti, mající duchovní zážitky.

My jsme duchovní bytosti mající lidské zážitky!

Tušení onoho vyššího (či hlubšího?) smyslu našeho života a nutkání k hledání odpovědí na otázky Kdo jsem?, Co je zde po mě chtěno? a Co to všechno kolem mě vlastně znamená?  jsou síly, které se skrze mě derou od mého setkání se smrtí, které jsem prožil jako malej prcek.

Tahle vyvedená parta otázek mi tak už odmalička formuje a ovlivňuje prakticky vše, co jsem v životě zažil.

V pubertě jsem hledal inspiraci a odpovědi na otázky života a smrti v knihách, po dvacítce mě vyhnaly do světa objevovat cizí kraje, kultury, jídlo, tamní lidi a jejich vidění světa. Můj konec světa jsem našel na Horseshoe Bay, Bermuda.

Kolem třicítky jsem žil prací, pracoval na svém osobnostním růstu a rozvíjel kariéru. Ale ponořil jsem se i díky osudovým setkáním s úžasnými lidmi o kterých píšu v mém příběhu i do duchovního rozvoje.

Jakožto typické Husákovo dítě jsem samozřejmě "vněcista" jak říká prof. Tomáš Halík -  věřím "v něco".

Žil jsem vždy svobodně, odvážně a poctivě to, co jsem cítil, že žít mám, hlava nehlava, až jsem dozrál pomalu do věku, kdy jsem se cítil být připraven na to stát se otcem... Ale když pak děti skutečně přišly, nevědomky jsem...

 

Přestal jsem žít!

Znáš to možná taky. Začalo to nepozorovaně. Přestal jsem si dělat čas na své koníčky, začal jsem budovat domov, strachovat se v práci, ale hlavně, hlavně jsem se začal starostlivě dívat do budoucnosti.

To téma budoucnosti mě jaksi magicky přitahuje odmalička, ale tehdy se neustále až dotěrně připomínalo a zjevovalo. Ukazovala tím směrem nepřehlédnutelná řada synchronicit ("náhod"), které jsem bohužel jen se špatným pocitem míjel a přehlížel.

Měl jsem strach ze změny. Nechuť. Žilo se mi pohodlně...

A tak jsem postupně úplně sešel ze své cesty. Doslova jsem “sešel”. Začal jsem být někdo jiný. Cítil jsem se nenaplněný, frustrovaný z každodenní rutiny, unavený a nešťastný. Moje práce mi přestávala dávat smysl, lidé mě začali štvát a někde uvnitř, osamotě, jsem cítil jak utrácím svůj život NESMYSLNĚ!

Měl jsem být přece šťastný … život jako ze žurnálu: úžasné děti, krásnou a skvělou ženu, útulný domov, záviděníhodnou kariéru, víc peněz než jsme potřebovali a tvořivou práci.

Co víc si, sakra, chceš přát?! Ptal jsem se sám sebe...

...jenže, tam život nekončí.

Obklopen dostatkem jsem nevěděl co se sebou. Co se svým životem. Naši rodiče by řekli "Chlapče pálí tě dobré bidlo".

Ale já stále uvadal a to vnitřní volání k smělému žití, které se ze mě vždycky tak nezadržitelně a divoce dralo…ten můj hlas srdce, který mě vždy vedl, začal slábnout, až jsem ho téměř neslyšel.

To mě vyděsilo. Umírám zaživa!

Ale jak a co dál, aby život získal zase jiskru? Tohle přece nemůže být ono. Héééj, ty tam, život přece nekončí v pětatřiceti!

Jestli už máš i Ty po Kristových letech, tak Ti to dost možná něco říká...

Jak jsem ale zpozoroval, ono se to nedělo jen mě. Začala “v tom lítat” časem většina mých vrstevníků. Ne všichni, všímal jsem si. Někteří si spokojeně “přežívali” zde dne na den a přežívají tak až do dnes.

Z počátku jsem svůj stav považoval za nějakou slepou uličku. Jako kdybych si život zbytečně komplikoval a stavěl si labyrint.

“Moc přemýšlíš” říkal jsem si… ”Buď zdráv a vesel a moc se s tím nes*r” chlácholil jsem se.

Dnes však vím, že my, co to volání vnímáme, ještě stále máme šanci PROBUDIT SE DO ŽIVOTA!

Zpětně jsem pochopil, že tu hlášku o dobrém bidle může říct jen ten, kdo má ve skutečnosti STRACH ŽÍT SMĚLE a otevírat nové kapitoly svého života.

Ten kdo nechce žít, ale stačí mu jen přežívat.

Dnes už vím, že strach nás zabíjí a zase žiju směle, ale tehdy mi až to ženino vážné onemocnění připomělo, že smrt neustále dohlíží na to, jak se nám daří život vést.

A tehdy mi to docvaklo. Vytrhlo mě to z letargie a já začal KONAT.

Před pár lety, když se mi celý život obrátil vzhůru nohama, jsem se rozhodl žít, jako bych měl před sebou jen jeden rok a začal jsem tvořit to co chci, aby tu po mě zůstalo:

 

Můj ODKAZ

Tu stopu, kterou zde chci jednou zanechat. A jak to tak přirozeně bývá, začaly se dít úúúúžasné věci, řeknu Ti!

Následkem toho jsem si připomněl něco, co jsem VŽDYCKY DOBŘE VĚDĚL a podle čeho jsem dřív tak poctivě žil, ale na co jsem postupně v životě tak nějak pozapomněl.

A Ty to jistě dobře znáš taky! A totiž že...

...když vyslyšíme ten vnitřní hlas srdce, skrze které k nám promlouvá naše duše, když mu důvěřujeme a následujeme ho, když žijeme směle to k čemu nás ten tichý hlas nabádá, když se nebojíme a jdeme do nových výzev,

...tak žijeme, tvoříme svůj Příběh. Ten, kvůli kterému jsme ve skutečnosti ZDE. A jedině tehdy a právě proto se cítíme naplněni, šťastni, žijeme v souladu a tedy zdraví a dobré prosperitě.

To je nejkratší zkratka do stavu souladu, ve kterém jsme pobývali jako děti. Začal jsem tak žít a ve všech ohledech se mi to projevilo. A pozor, nejen u mě, ale i v mé rodině a okolí!

No jasně, bodejď by ne!

Když děláš co dělat máš, vše je jak má být a dobře prospěruješ. To není blábol, klišé ani sluníčkářská fráze! Je to přirozené. Mrkni do přírody, jak přirozené je prosperovat.

Příroda je zahrada, ne bojiště!

Jenže jak na to, říkáš si teď možná? Jak hernajs vědět co mám dělat já, abych žil či žila v souladu se svým posláním?

A právě s tímto a se vším co následuje Ti může pomoc Evoluční Proměna!

Založil jsem ji, abych každému umožnil začít s nadšením, radostí a v naplnění psát další kapitolu svého života, tak jak se to podařilo mě.

Abych lidem pomohl dozrát do vyšší a úžasnější verze sebe sama. Prostě zde sdílím jak nejlépe umím to nejlepší, na co jsem na své cestě k PROBUZENÍ do své podstaty, v životě narazil.

A pozor!

Nehraju si zde na žádnýho experta, jak se dnes nosí. V mém případě bych musel totiž být expert na život a na smrt a to nejsem. Křídla na lopatkách mi ještě ani neraší! Moje osobní expertíza je když někde tak v marketingu a managementu, jak se můžeš dozvědět z toho článku který je už jen kousek níž ;oD

Ještě před tím než se do něj ponoříš by Tě ale mohlo zajímat...

ČÍM JE EVOLUČNÍ PROMĚNA JEDINEČNÁ

Všechny informace, učení, vhledy, techniky a praktiky, které zde do světa šíříme jsou:

Osobně vyzkoušené

Nešíříme něco, co bychom sami nezažili a nebyli si jisti, že je to KVALITNÍ, NEZÁVADNÉ a proto hodné našeho jména.

Symbol Evoluční Proměny jako naše poznávací značka, je složen z mnoha částí, které se různě překrývají a společně tvoří rozšiřující se srdce.

Stejně tak každá myšlenka, každý článek, každý kurz, summit či jiná příležitost, kterou tvoříme a sdílíme sleduje jediný cíl - rozšířit vědomí, které do nás proudí skrze srdce.

Úspěšné a fungující

Všechno co zde sdílíme patří mezi SVĚTOVĚ nejúspěšnější, nejvyhledávanější a nejnásledovanější transformační příležitosti a to z důvodu, jak jsou inspirativní, energizující, mocné a účinné.

Lidé kteří je šíří a učí, patří mezi absolutní špičku a jsou to vyhledávaní mistři svých oborů, za kterými se cestuje i přes půl planety.

Dostupné a pohodlné

Vše co děláme děláme s maximálním důrazem na to, aby to bylo DOSAŽITELNÉ úplně pro každého. Skutečně! Kdo jen trošku chce následovat volání své duše ke zrání do svého vyššího já, nemá v EvolučníProměně.cz bariéru získat tu nejlepší inspiraci a vedení.

Časově, cenově technologicky i jazykově! V pohodlí domova, ve svém tempu a bez ztráty času a peněz na cestách má tímto už i máma od 3 dětí s jazykovou bariérou na dosah to, co bylo až doposud dostupné jen v angličtině a na pár místech na Zemi.

}

Čerstvé, ale už zaručené

Sdílíme z hrany současného lidského poznání, ale myšlenky už zpracované, jednoduše a srozumitelně předkládané a STRAVITELNÉ pro moderního člověka a naši českou kulturu.

Je pro nás zásadní, aby vše co šíříme bylo ověřené, uznávané i formálně a šířené společensky uznávanými a vyhledávanými autoritami.

Zdravé, nezávadné a vždy KONSTRUKTIVNÍ

Nikdy a v žádném ohledu NE destruktivní a nebezpečné.

V přehršli informací a nabídky současného informačního věku prošly myšlenky, které šíříme tím dobrým, co naše civilizace přinesla = sítem kritického uvažování a mají proto pokud možno vždy co nejpevnější základy ve VĚDĚ.

Praktické a udržitelné

Jsme nekompromisně zaměřeni na to, aby vše bylo maximálně praktické a udržitelné ve shonu běžného života.

Uvědomujeme si moc dobře, že staletí staré duchovní praktiky byly vytvářeny pro tehdejší životní styl a tempo, ale v tlaku dynamik dnešního shonu se ukazují jako neudržitelné a proto nevhodné.

I v této oblasti probíhá přirozeně evoluce a my ji šíříme.

KDO JSME A PROČ TU JSME

Evoluční Proměna .cz byla založena proto, abychom pomáhali česky mluvícího koutku vesmíru transformovat se v probíhající celosvětové proměně tím, že čechům s jazykovou bariérou zpřístupňujeme myšlenky nejpronikavějších světových, ale i lokálních duchů a skutečných lídrů naší doby.

Posilujeme tak rostoucí celoplanetární hnutí lidí, vytvářejících evoluční posun vědomí, který následně vede k více osvícené společnosti, postavené na principech udržitelnosti, míru, zdraví a prosperity.

Prostřednictvím našich on-line summitů a kurzů jsme sloužili již více než 530.000 lidí z celé planety, kteří se angažují v tomto upgradu operačního systému naší společnosti.

Přidej se k nám! Vytváříme programy a aktivity, které nám pomáhají vyvíjet se směrem ke světlé budoucnosti.

Společnost The Shift Network Czech s.r.o zahájila činnost na jaře 2015 a jakožto první mezinárodní licence společnosti The Shift Network Inc. z Kalifornie těží z příležitosti stavět na jejích poznatcích o správném využívání komunikačních technologií k atraktivnímu a fungujícímu šíření této transformace a zároveň jejich kontaktů na světovými osobnosti.

S využitím tohoto knowhow vytváříme v Česku první a unikátní, jen na klik daleko dosažitelnou, komunikační platformu na adrese EvolucniPromena.cz, kde propojumeme ty, skrze které má proudit na svět transformační poznání s těmi, kdo ho zde hledají.

Jako jeden uzel v obrovské mezinárodní síti však nechceme jen jednosměrně uvádět světové experty do českého prostředí, ale také a možná hlavně, fungovat obousměrně a hrát tak český part v globální evoluční symfonii. Je tedy naším cílem zaměřit se také na nejlepší české osvícence a pomoci jim představit jejich dar těm, kdo o něj stojí ať už z řad česky nebo anglicky mluvících lidí.

Tímto způsobem šíříme to nejlepší ze průkopnického lidského poznání dnešní doby.

OBJEV NAŠE POSLÁNÍ

Evoluční Proměna je tu pro spirituálně probouzející se světoobčany, kteří cítí povolání tvořit lepší svět.

Formou online summitů a kurzů se současnými osvícenci, sdílíme to nejlepší z lidských poznatků o sobě a světě, abychom udávali pozitivní směr vývoji událostí a spolutvořili tak ráj na Zemi. Vše plně v češtině.

Pomáháme tím lidem procitnout do jejich skutečné podstaty, aktivovat tak svůj jedinečný potenciál, konat inspirované činy a prožít vpravdě úspěšný a naplněný život. Příběh, kvůli kterému jsme ZDE.

ZJISTI ČEMU VĚŘÍME

My nejsme lidské bytosti mající duchovní zážitky.

My jsme duchovní bytosti mající lidské zážitky!

 

Tušíme, že ve svých životech jsme jen zdánlivě odděleni, jako ostrovy na povrchu oceánu. Přitom v neviděné hloubce propojeni v jeden ZDROJ. V tichu a hloubi srdce pak vnímáme toto propojení v naší JEDNOTĚ, a proto rozmanitost oslavujeme jako příležitost obrovského potenciálu. Věříme, že společně můžeme tvořit doslova ráj na Zemi.

Skrze osobní proměnu a inspirované činy každého z nás!

Dnes už víme, že jsme součástí obrovského, globálního a lavinovitě rozšiřujícího se PROCITNUTÍ VĚDOMÍ a jako jednotlivci zjišťujeme, že už TEĎ máme každý nesmírnou moc dělat skutečné změny. A právě aktivováním a sdílením toho unikátního, nenapodobitelného daru, který je zakódován v každém z nás, můžeme pomoci sobě, lidem kolem nás i místu, kde žijeme.

Na makro úrovni pak celému lidstvu udělat tolik potřebný další evoluční skok. Každý svou cestou, svým způsobem, autenticky, se tak podílet na vytváření smysluplné a udržitelné budoucnosti pro naše děti.

Když umožníme našemu hlubšímu JÁ, naší PODSTATĚ, prostoupit nás a vyjádřit se, když objevíme a rozvineme svůj dar, když prohloubíme svou službu ostatním, tehdy budeme žít svůj příběh.

Ten PŘÍBĚH, kvůli kterému jsme ZDE!

A jedině skrze odvážné a poctivé prožití tohoto příběhu můžeme prožít život, který lze v soudný den nazvat „úspěšným“.

Nech se proto vést na cestě svým příběhem mistry, za kterými se doposud cestovalo přes půl planety. Díky moderním komunikačním technologiím, onomu vznikajícímu nervovému systému planety, to dnes můžeš z pohodlí domova a plně v češtině!

KAM PODLE NÁS SMĚŘUJEME

N

Od řetězce pokynů k propojení správných lidí

N

Od nenasytnosti ke střídmosti

N

Od kapitalismu k osvícenému podnikání

N

Od národovectví ke světoobčanství

N

Od konzumu ke službě ostatním

N

Od nemilosrdné konkurence ke spolupráci lidí se společným záměrem

N

Od soupeřících náboženství ve sjednocující spiritualitu

N

Od mužské dominance ve vyvážený princip muž-žena

OSOBNOSTI, KTERÉ ZDE PŘIPRAVUJÍ STRAVU PRO TVOU DUŠI

Objev koho zde můžeš získat za průvodce. Věnuj si příležitost nechat se inspirovat a vést na cestě životem osobně těmi nejpovolanějšími:

Barbara Marx Hubbard

Barbara Marx Hubbard

vizionářka, spisovatelka

Respektovaná vizionářka, vyhledávaná spisovatelka. Deepak Chopra ji nazývá „hlasem vědomé evoluce“ a Buckminster Fuller o ní napsal

„Nepochybuji o tom, že Barbara Marx Hubbard, která pomohla zavést do společnosti futurismus, je nejlépe informovaným žijícím člověkem, pokud se vizionářství týká a předpovědí, které nám přináší “

Don Miguel Ruiz

Don Miguel Ruiz

spisovatel

Autor knižního bestselleru Čtyři dohody, šaman a představitel Toltéckého učení. V České republice jeho myšlenky hlásá herec Jaroslav Dušek v jeho fenomenálních programech.

Dr. Deborah Rozman

Dr. Deborah Rozman

prezidentka a CEO v Quantum Intech, Inc., lektorka

Společnost, které je zakladatelkou a generální ředitelkou, objevila a prokázala nové, doposud netušené a o to víc převratné funkce našeho srdce, což od základu změnilo pohled odborníků na fungování těla. Její vášní je šířit toto poznání a z toho vycházející praktické cvičení jak žít v souladu s tím, co se skrze nás má realizovat.

Thomas Hüebl

Thomas Hüebl

spirituální mistr, lektor

Jako duchovní učitel přináší Thomas světlo do toho co je to vznikající „Kultura MY“ a s naprostou průzračností pomáhá lidem odkrýt a integrovat její potenciál. Na jeho workshopy a tréningy jezdí lidé přes celý svět. Thomas na nich umožňuje lidem zažívat hlubší dimenze sebe-uvědomnění a osobní odpovědnosti.

Tim Kelley

Tim Kelley

lektor. kouč

Vystudoval teoretickou matematiku na prestižní universitě MIT v USA. Důstojník ve výslužbě US NAVY. Bývalý ředitel rozvoje v Oracle, spisovatel a kouč. Autor mezinárodně známé metodiky Pravý Smysl, která byla uvedena v oborových časopisech, novinách, ale i televizi po celém světě. Učí TOP manažery a politiky jak manifestovat svůj dar a tvořit tak ráj na Zemi.

Dr. Joan Borysenko

Dr. Joan Borysenko

oblíběná spisovatelka, lékařka a lektorka

Vynikající průkopnice v integrativní medicíně a světově uznávaná odbornice v souvislostech mysli a těla. Její práce byla základem v mezinárodním zdravotnické revoluci, která uznává roli a význam duchovní dimenze života jako nedílné součásti zdraví a léčení. Autorka knižního besteleru o zdravé výživě Plan Plus Diet.

Dr. David Daniels

Dr. David Daniels

lékař, spisovatel a lektor

Profesor klinické psychiatrie a behaviorální vědy na Standford Medical School. Průkopník a spolutvůrce systému osobního rozvoje nazvaný „Eneagram devíti osobností“. Spolu-zakladatel a prezident Mezinárodní Asociace Eneagramu. Vytvořil a vede několik světově vyhledávaných workshopů a tréningů tohoto zaměření.

Dr. Anodea Judith Ph.D.

Dr. Anodea Judith Ph.D.

spisovatelka, terapeutistka a duchovní učitelka

Často nazývána „Prorokem naší doby“. Získala dotorát v psychologii a zdraví. Je mistrině v oblasti jogy a čaker. Autorka knižního bestselleru Velká Kniha o Čarkách. Ve světě je vnímána a vyhledávána jako průkopnická myšlenková vůdkyně. Její vášeň pro aktivaci lidského potenciálu je násobena vnímáním současných a hrozících krizí.

...a další mistry připravujeme postupně uvádět v následujících oborech:

NEPŘEHLÉDNI ČERSTVOU INSPIRACI Z BLOGU

ŽIVOT: Jakou realitu si tvoříš TY?

ŽIVOT: Jakou realitu si tvoříš TY?

(11:46min) Realita není něco, co pasivně vnímáme. Je to něco, co si aktivně vytváříme ve své mysli. Isaac Lidsky tuhle základní lekci pochopil, když ztratil zrak a získal tak příležitost tuto skutečnost zpozorovat . V tomto krátce a jasně formulovaném vystoupení nás...

"Čím déle hledáte planety podobné Zemi, tím více si ceníte naší planety samotné" Lucianne Walkowicz

Přečtěte si více

OBJEV NEJOBLÍBENĚJŠÍ ČLÁNKY Z BLOGU

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU

[custom-facebook-feed]

DOBRÁ RADA NAZÁVĚR

Jestli jsi dočetla, dočetl až sem, tak se buďto:

  1. nemůžeš udržet a chceš se s náma propojit
  2. chceš tohle sdílet do svého okolí a stát se tak inspirací ostatním
  3. a  nebo hrůzou z příležitosti udělat TEĎ a TADY osudově důležitý krok v evoluci své duše chceš nejraději “vrazit hlavu do písku", utéct z těchto stránek a rychle se snažit zapomenout na to, co Tě zde potkalo.

Pro všechno z toho mám pochopení, všemi polohami jsem si prošel také, ale zjistil jsem, že…

Můžeš utíkat, ale neschováš se…

Ať už se ale rozhodneš tak nebo tak přeju Ti, abys vždycky měla, či měl, odvahu žít svůj příběh poctivě a směle jednou aby jsi proto mohla, či mohl umírat s pocitem skutečně naplněného života a proto s úsměvem na rtech...

;o) ahoj,
Lukáš

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první dobré zprávy, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Jednoduše se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

STAŇ SE INSPIRACÍ SVÉMU OKOLÍ

Propoj se s námi na sociálních sítích a napoj se tak na životadárný proud inspirace a životní energie.

Sdílej nás ve svém okolí, staň se přitažlivou inspirací svým nejbližším a pomáhej dávat věcem pozitivnější směr.

 

Pin It on Pinterest

Share This